Spanning alom bij de B-ploeg!

Of er na dit weekend nog gespeeld wordt is niet 100% zeker. Als we de avondklok moeten respecteren, vrees ik dat spelen niet meer mogelijk zal zijn de komende maand. Afwachten wat de VTTL zal beslissen. Gelukkig kon er dit weekend wel nog gespeeld worden. Zo speelde onze A ploeg (Jona, Olivier P, Stijn en Luc) thuis tegen Hasselt (D2, D6, D6, E4). Hoewel de vorm nog niet bij iedereen goed zit, werd er op karakter en inzet toch gewonnen. Alle vier konden ze elk 3 matchen winnen, een knappe 12-4 overwinning en een gedeelde 2e plaats! De B ploeg ging op bezoek in Bilzen waar de 2e plaats de inzet was. Jan T, Jan C en Vital werden – ingevolge afwezigheid van Bram – vergezeld van supersub Jo ! Hoewel onze heren vlot 4-0 voorkwamen, werd het toch spannender naar het einde toe. Tweede man Jan C beleefde een moeilijke avond en won maar 1 match … titelstress misschien ? Niet nodig, spelen voor het plezier moet het belangrijkste zijn. Gelukkig hadden de andere drie heren minder last van spanning. Jan T kon er 3 winnen, Vital 2, en supersub Jo … die wist 3 matchen te winnen, toch knap als je weet hoe lang hij al niet meer heeft gespeeld. Onze jeugd + 12 Bob, Siebe en Victor speelden gisteren tegen Herckenrode, een ploeg samengesteld met jeugd van Herckenrode en Stokrooie. De jongens toonden geen genade met hun tegenstander en stuurden hen met een droge 9-0 naar huis. De jongens zijn duidelijk klaar voor het grotere werk in de herencompetitie. Onze jeugd -12 Lisa, Nore en Elien mochten uit spelen in Stokrooie – ook een ploeg samengesteld met jeugd van Stokrooie en Herckenrode. Onze meisjes verloren met 6-3. Toch had er opnieuw meer in gezeten, maar de bal valt helaas niet altijd aan goede kant. Knappe prestatie van Lisa, die twee matchen won. Ook Nore pikte haar wedstrijd mee. Elien kon jammer genoeg niets winnen. Af en toe wat meer snelheid en druk naar voor, zodat de tegenstand geen tijd heeft om te reageren, dan zal ze niet te stoppen zijn, want de techniek heeft ze absoluut!
Tot volgende week … afwachten maar !!