C-ploeg zorgt voor de verrassing van de 1ste speeldag!

Vrijdag 16 september was de start van de competitie. Ondanks het verlies van de eindrondes promoveert de B-ploeg naar 3de provinciale. Ook onze C-ploeg speelt dit jaar een reeks hoger in 4de provinciale. Onze A en C-ploeg maakten een verplaatsing naar Opglabbeek. De A-ploeg trad niet op volle sterkte aan door de blessures van Olivier en Luc Vanroye en het huwelijk van Jona. Rijkel A speelde met Stijn, Jan Tielen (D4), Bram (D6) en Jo (E0). De tegenstand was niet min met 2 C6sen en 2 D4en. De twee kopmannen van Opglabbeek waren te sterk voor onze mannen. ... Maar Stijn en ook Bram wonnen van Danny en Henri (D4). Bram versloeg beide heren telkens in 5 sets. Ook Jo won van Danny met 3-1. Zo stond de 11-5 nederlaag op het scorebord. Onze C-ploeg speelde met Bob, Axl en Kamiel (E6) en Lotte Broekmans (NG).  De verrassing van de 1 ste speeldag kwam van deze ploeg. Bob en Axl wonnen 3 matchen. Zij versloegen beide de kopman van Opglabbeek B Raoul (E4). Kamiel wist er twee te winnen. Ook Lotte won van een E6.  Knappe prestatie van onze jeugd. De B-ploeg ging spelen tegen Lanaken D. In de B-ploeg speelde Olivier Putzeys (D6), Jan Claes (E0), Vital (E2) en William (E6). Onze start was goed. Olivier en Jan wonnen beide hun matchen. Olivier versloeg Valeri (E0) met 1-3 en Jan won vlot met 0-3 tegen Daniel (E0). Maar Lanaken kwam terug tot 2-2. Frederik (D6) versloeg William met 3-0 en Jeroen (D4) won in de belle van Vital. De trein van Lanaken leek vertrokken, want ze liepen verder uit tot 11-2. Ook Vital pikte zijn matchke mee. Hij maakte een 10-6 achterstand nog goed en won met 12-10 in de beslissende 5de set van Valeri. In de laatste twee matchen verloor Jan in 5 sets van Frederik en ook Olivier verloor met 3-1 van Jeroen. Een zware 13-3 nederlaag voor onze B-ploeg. Onze jeugd -12 speelde thuis tegen Hoeselt D. Margaux en Kyara kregen het gezelschap van Duy-An die zijn eerste competitiewedstrijd speelde. Daarin liet Duy-An al mooie dingen zien. Hij wist zelfs al 1set te winnen in zijn eerste wedstrijd. In de tweede wedstrijd deed hij nog beter en won twee sets. Ook Margaux wist een setje te winnen.  Hoeselt D ging naar huis met een 0-10 overwinning. Volgende week zaterdag spelen de herenploegen in provinciale hun allereerste thuismatch in de sporthal van Borgloon.