Alleen de jeugd wint in de 12de speelweek.

Wegens het carnavalbal van de Ceulemannen werden de thuiswedstrijden van onze ploegen in de bezoekende lokalen gespeeld. Vrijdag 13 januari trokken de A en de C-ploeg naar Opglabbeek. Rijkel A nam het op tegen Opglabbeek A. Rijkel A speelde met Jona en Olivier V (D0), Stijn en Jan T (D4). Opglabbeek A speelde met Walter en Davy (C6), Henri (D4) en Marc (E6). In een gelijk oplopende partij viel de beslissing pas in de laatste wedstrijden. Bij een 7-6 stand verloor Stijn nipt in de belle van Henri. Ook de twee laatste wedstrijden werden verloren. ... ... Olivier verloor met 0-3 van Davy en Jona verloor nipt in de belle van Walter. Olivier V wist 3 matchen te winnen. Jona won er 2. Jan T en Stijn wonnen er elk 1. Rijkel C speelde tegen Opglabbeek B. Rijkel C speelde met Kamiel, Axl en Bob (E6), Lotte B (NG). Opglabbeek B speelde met een versterkte opstelling. Ze speelde met Peter (E0), Jean (E2), Raul (E4) en Jean-Luc (NG). Al snel werd duidelijk dat Opglabbeek een maatje te sterk was voor onze C-ploeg. Alleen Axl en Kamiel wonnen van Jean-Luc. De B-ploeg speelde in Lanaken tegen Lanaken D. Rijkel B speelde met Olivier P (D6), Jan C (E0), Vital (E2) en William (E6). Lanaken D speelde met Jeroen (D4), Frederik (D6), Daniel en Valeri (E0). De wedstrijd liep gelijk op tot een 4-4 stand. Daarna kon alleen Olivier nog 1 match winnen van Frederik met 3-1. Olivier P won 3 matchen. Jan en Vital elk 1. Onze jeugdploeg nam het op tegen Hoeselt D. De jeugd A speelde met Thibo, Margaux en Kyara (NG). Hoeselt D speelde met Meyra, Emiel en Vincent (NG). Onze jeugdploeg won met 8-2. Thibo won knap al zijn matchen. Margaux en Kyara verloren beide van Emiel. Ook het dubbel werd gewonnen.