Rijkel - TRS Bilzen 3-1

Zaterdag 10 december kwamen er maar liefst 4 ploegen van TRS Bilzen op bezoek.

Rijkel A speelde tegen TRS Bilzen D. De A-ploeg speelde met Jona en Olivier (D0), Stijn en Jan T (D4). TRS Bilzen D kwam slechts met drie man: Wim en Matthew (D6) en Yannick (E0). Jona en Olivier V wonnen al hun matchen. Stijn had zijn dagje niet en won alleen van Wim. Jan T won twee matchen. Hij won van Wim met 3-1 en klopte Yannick met 3-0. De A-ploeg won met 13-3. ... ...

Rijkel B speelde tegen TRS Bilzen C. Bilzen C kwam met een sterke ploeg naar Borgloon. De B-ploeg speelde met Bram (D6), Jan C (E0), Vital (E2) en William (E6). TRS Bilzen C speelde met Wim (D0), Wolfgang (D2), Marc en Ian (D4). Het werd een moeilijke avond voor onze B-ploeg. Alleen Bram kon de eer redden door te winnen van Ian in 5 sets. Hij verloor nog twee 5 setters tegen Wolfgang en Marc. In zijn laatste wedstrijd tegen Wim viel hij echter geblesseerd uit. Hopelijk valt zijn blessure mee. Ook Jan C verloor een 5 setter van Wolfgang. De B-ploeg verloor met 1-15.

Rijkel C speelde tegen TRS Bilzen F. De C-ploeg speelde met Axl, Kamiel en Peter (E6) en Lotte B (NG). TRS Bilzen F speelde met Timo (E4), Tim (E6), Mario en Cornelis (NG). De C-ploeg behaalde hun tweede overwinning van het seizoen. Axl en Kamiel wonnen elk drie matchen. Invaller Peter wist twee matchen te winnen. Ook Lotte B wist twee matchen te winnen, telkens in een 5 setter. De C-ploeg won met 10-6.

De jeugd speelde tegen TRS Bilzen A. Bij onze jeugd speelde Margaux, Duy-An en Kyara (NG). TRS Bilzen A speelde met Mare, Femke en Lotte (NG). Onze jeugd behaalde hun eerste overwinning van het seizoen. Duy-An won weer knap al zijn matchen. Ook Margaux en Kyara wonnen twee matchen. Ook het dubbelspel werd gewonnen. De jeugd won met 8-2.